Тролей над Дніпром


Тролей над Дніпром>

Тролей над Дніпром - що це?

Швидкісний спуск через Дніпро найбільшою канатною переправою довжиною 530 м. Такий «політ» займає близько хвилини. Використовується кріплення у вигляді крісла зі спеціальним роликом, яке забезпечить комфортний спуск. Маршрут цього екстремального атракціону починається на оглядовому майданчику біля Арки Дружби народів, проходить над Дніпровською набережною, через річку і закінчується на спеціальній вишці на березі Труханового острова.

Як це відбувається?

На Щасливчика чекає знайомство з профі-інструктором. Він пояснить правила безпеки й закріпить свого гостя у спеціальному кріслі. Зробивши усього 1 крок з місця старту, за хвилину Щасливчик пронесеться півкілометри на Дніпром. Він зможе побачити незвичайні ракурси повсякденних столичних краєвидів з висоти пташиного польоту. А закінчиться «політ» по той бік річки на спеціально обладнаному майданчику, де його зустрінуть інші інструктори. Одночасно працюють 2 або 3 траси, отож разом зі Щасливчиком можуть спускатися й інші екстремали.

Найдовший тролей в Україні!

532 метри 61 сантиметр - довжина найбільшої тролейної траси в Україні. Цей результат занесено до Книги рекордів Гіннеса України.

Політ тривалістю близько хвилини

Знадобиться усього від 40 до 60 секунд, щоб перелетіти Дніпро з допомогою канатної переправи. Цього часу більш ніж достатньо, щоб насолодитися польотом і панорамними столичними краєвидами з висоти пташиного польоту.

Комфортне кріплення у вигляді крісла

Для спуску використовується кріплення у вигляді крісла. Воно ковзає трасою завдяки спеціальному ролику. Комфортний і захоплюючий політ через річку гарантовано!

Повна екіпіровка

На старті і фініші траси працюють досвідчені інструктори-альпіністи, які подбають про безпеку і м'яку посадку. Гостю попередньо видадуть усе необхідне для комфортного польоту - захисний шолом і професійну страхувальну систему.