Подарункові сертифікати на флайборд в Києві

Політ на флайборді:

Літаюча платформа – флайборд – здатна підняти свого пілота на висоту до 5 метрів над водою! Вона має спеціальні сопла, що викидають потужні водні струмені і допомагають дошці зависнути в повітрі. Безперебійне подання води здійснюється через шланг, за допомогою якого борд з'єднаний з гідроциклом. Відповідно, пілот постійно літає над водною гладдю, задаючи потрібний напрямок за допомогою нахилів дошки. Досвідчений інструктор допоможе швидко освоїтися з керуванням та отримати величезну порцію адреналіну від катання! Трохи попрактикувавшись, новачок навчиться «зависати» над водою, пересуватися убік і навіть підніматися на висоту до 5 метрів на маневреній платформі. Залежно від фізичної підготовки достатньо 15 хвилин, щоби все це освоїти!

Катання на флайборді:

Цього часу досить не тільки, щоб познайомитися з унікальним пристроєм, а й закріпити нові навички, повною мірою насолодитися процесом. Попереду чекають найрізноманітніші відчуття - ніби одночасно катаєшся на водному скутері, летиш під кайтом і пірнаєш з вежі!

Спочатку тренер проведе інструктаж, видасть необхідну екіпіровку і розповість, як встояти на борді. Освоївши техніку, клієнт підніметься над водою.
alt
1 людина
alt
10 хвилин
alt
9 місяців
1200 грн
Є в наявності
Опис враження:Випробування дошки перетвориться в захоплюючу пригоду навіть для новачка. Як швидко ві..
Часто задавані питання