Подарунки хлопчику на Новий рік


Подарунки хлопчику на Новий рік>

Подарунки на Новий рік маленьким хлопчикам

Усім нам знайома улюблена розвага дитинства — стрибки на ліжку. І коли батьки в черговий раз лають хлопця за цю невелику витівку, він, звичайно, покірно опустить очі і візьметься за уроки. Але як тільки випаде нагода — непосида знову піде на ліжко і візьметься радісно скакати. Не треба його карати – краще подарувати на Новий рік коханому малюкові можливість виплеснути енергію у стрибках на величезному батуті!

Багато батьків скажуть: «Який з цього толк із подарунка хлопчику? Адже маленькому чоловікові новорічний презент обов'язково має бути корисним!». Тоді ось варіант спеціально для таких раціональних батьків – індивідуальний курс плавання! Малюк проведе час не тільки весело, але і з величезною користю: ​​навчиться різним технікам плавання та пірнання, а також значно зміцнить імунітет.

Продовжуючи тему корисних подарунків, ми плавно переходимо до допитливих хлопчиків. Якщо дитина зачитується книгами і постійно смикає батьків із запитаннями на кшталт «чому небо блакитне», тоді вона точно не залишиться байдужою до відвідування «Експериментаніуму». Це унікальний у своєму роді музей інтерактивного формату — кожен експонат можна доторкнутися і навіть випробувати у дії! Крім того, ви зможете відвідати його всією родиною та весело провести час у тісному колі близьких. Таким чином, це також чудовий новорічний подарунок мамі та батькові.

Креативні презенти для хлопчиків-підлітків

Всі хлопчики люблять пригоди! Тільки з віком це бажання набуває відтінку все більшої реалістичності: йому вже мало просто грати з машинками вдома, подавай справжній спорткар! Здивуйте хлопчика у наступний Новий рік – подаруйте йому «квиток» у світ захоплюючих віражів на картинзі! Вони вкрай прості в управлінні, а за рахунок невеликих габаритів та ваги ще й маневрені. Їхнє освоєння дасться підлітку не складніше, ніж звичайний велосипед! Погодьтеся, просто чудовий подарунок хлопчику! Та й не лише йому. Дорослі чоловіки також не проти поганяти з вітерцем. Тому враження можна вибрати як корпоративний подарунок на Новий рік.

Ще один варіант випробувати захоплюючі враження в реальному форматі – симулятор винищувача МІГ. Це політ на справжньому реактивному винищувачі! Не поспішайте лякатися, а політ — віртуальний. Однак, для того, хто сидить у кабіні, не здаватиметься так: на екран транслюватиметься зображення небесних пейзажів — з будь-якою погодою, часом доби та різновидом ландшафту. Хлопчику належить не лише «політати», а й вразити наземні та повітряні «ворожі» цілі! А ще слід пам'ятати, що це чудовий новорічний подарунок для дядька!

Підлітковий вік для хлопчика – це час становлення його як чоловіка. У зв'язку з цим у нього виникає маса комплексів через худорляву статуру та інші невід'ємні атрибути дорослішання. Подаруйте підлітку можливість увійти до нового року повністю оновленим! Майстер-клас боксу дозволить йому випробувати сили на практиці та набути впевненості у власній мужності. Відвідати його можна й удвох: такий новорічний подарунок другові доведеться дуже доречним.

Це також час нових відкриттів. Виявляється, дівчата — не такі шкідливі, а гра на музичному інструменті — це круто, а не нудно. Серед сучасних підлітків особливу популярність набула електрогітара. Презентуйте хлопчику можливість набути популярності у колі однолітків і наблизитися до майстерності його кумирів: Курта Кобейна, Джімі Хендрікса, Ніла Янга, Джоржа Харрісона та інших. Нехай він зіграє чудовий новорічний презент коханої!

Усі діти різні, проте є одна річ, яка їх поєднує. Кожен без винятку хлопчик у Новий рік мріє отримати у подарунок безроздільну увагу та відчуття рівності з дорослими. Достатньо виявити лише трішки уваги — і малюк обов'язково оцінить вашу чуйність до його бажань! Асортименти сюрпризів однозначно вражає! Так що тепер ви знаєте, де шукати оригінальні подарунки хлопчикам на День народження та з іншого приводу!