alt

Екскурсія "Секретний Київ" для чотирьох

00
alt

Екскурсія "Секретний Київ" для чотирьох у Києві ➤ замовити Екскурсія "Секретний Київ" для чотирьох в подарунок ➤ Фото і відгуки клієнтів

Екскурсія "Секретний Київ" для чотирьох - що це?


Цікава пішохідна прогулянка, яка дозволить поглянути на столицю України по-новому. Професійний екскурсовод розкриє найінтригуючіші таємниці, які зберігає історія стародавнього Києва. Гості столиці познайомляться з головними визначними пам'ятками міста, гуляючи старовинним районом — Подолом. А ось корінні жителі Києва здивуються різноманіттю нових фактів, що відкриються для них на цій екскурсії. Прогулянка стартує на Софіївській площі та закінчиться на вулиці Золотоворітській.


Як усе відбувається?


Щасливчик зможе запросити із собою ще 3-х людей і в такій компанії вирушити до місця старту прогулянки. Група збирається неподалік Софіївської площі, де на всіх учасників туру чекатиме екскурсовод. Разом вони пройдуть захоплюючим маршрутом, який охоплює центральну частину Києва. На екскурсію відведено близько трьох годин. За цей час можна встигнути познайомитися з головними пам'ятками столиці та по-новому оцінити минуле та сьогодення. Проїзд з інших міст та проживання у Києві не передбачено у цій послузі.


Супровід досвідченого екскурсовода


Учасників екскурсії чекають найнеймовірніші історії та таємниці, пов'язані з кожним пунктом зупинки, будь то мальовничий краєвид, незвичайна пам'ятка архітектури або цікава пам'ятка. Вони прозвучать з вуст одного з найкращих знавців київського околиці.


Насичена програма екскурсії


За кілька годин учасники екскурсії познайомляться зі старим містом. Спочатку вони прогуляються Софіївською площею, піднімуться на Старокиївську гору і помилуються красивою архітектурою фасадів на Андріївському узвозі. Далі маршрут піде Великою Житомирською, Георгіївським провулком, вулицями Рейтарською та Золотоворітською.


Маловідомі факти з життя Києва


Учасники екскурсії відкриють для себе найцікавіші факти, про які не пишуть у шкільних енциклопедіях. Окремі факти стали доступними широкому загалу лише кілька років тому. У програмі екскурсії – «секрети» з історії Києва та розвінчання популярних міфів.

Отзывы


2000

Оставить отзыв


Рекомендовані враження

Как это работает

Выберите до 5 впечатлений, чтобы получатель мог выбрать наиболее понравившееся.
Шаг 1
Оплатите в заказе только самое дорогое впечатление из всего набора.
Шаг 2
Подарите впечатление в красивой подарочной упаковке или на E-mail.
Шаг 3
Счастливчик сам выберет понравившееся впечатление и дату посещения у нас на сайте.
Шаг 4

Доставляем подарки 7 дней в неделю

Доставка в будние
Доставим с 10:00 до 14:00 или с 14:00 до 18:00. При заказе до 12:00 доставим в тот же день.
50 грн.
Доставка в выходные
Доставим с 10:00 до 14:00 или с 14:00 до 18:00. При заказе до 12:00 доставим в тот же день.
75 грн.
Электронный сертификат
Оправляем электронный сертификат на почту в течении 15 минут, после проверки оплаты.
Бесплатно
Самовывоз из офиса
Подарочный сертификат Вы можете забрать у нас в офисе в течении рабочего дня.
Бесплатно

Получить подарок можно у нас в офисе:

м. Выдубичи, ул. Железнодорожное шосе 57, График работы: ПН-ПТ 09:00 до 19:00, СБ-ВС 09:00 до 18:00