alt

Екскурсія в костел для двох

00
alt

Екскурсія в костел для двох у Києві ➤ замовити Екскурсія в костел для двох в подарунок ➤ Фото і відгуки клієнтів

Екскурсія в костел для двох - це:

3-х годинна прогулянка в околицях одного з найкрасивіших і величних будівель Києва - Миколаївського костьолу. У храмі відвідувачі милуватимуться оригінальним інтер'єром і прослухають фрагмент концерту на найдавнішому в світі інструменті - органі. Екскурсія проходить в групі: її маршрут пролягає біля НСК «Олімпійський» і передбачає також відвідування Поліцейського садка зі старовинним фонтаном. Перед учасниками прогулянки відкриється історія Троїцького дому та корпусу благодійної лікарні. А ще можна буде побачити будівлю 4-ї чоловічої гімназії, в якому навчався знаменитий співак О. Вертинський.

Як все станеться:

Під час захоплюючої екскурсії Щасливчики дізнаються всі таємниці одного з найбільш древніх куточків столиці. Вони прогуляються біля НСК «Олімпійський» і почують дивовижну історію Троїцького будинку. Потім - відправляться в красивий Миколаївський костел, де їх чекає знайомство зі значним музичним інструментом, чия історія обчислюється століттями. Перші звуки органу змусять душу завмерти від захоплення і повністю розчинитися в них. Після того, як буде прослуханий фрагмент органного концерту, Щасливчикам належить відправитися в Поліцейський садок, дізнатися його історію і кинути на щастя монетку в дореволюційний фонтан. Маршрут екскурсії також пройде біля стін 4-й чоловічій гімназії, а закінчиться подорож на Лабораторної вулиці, біля корпусу благодійної лікарні ім. Е. Трепової.

Звучання величного органу в стінах храму

Легкий дотик пальців до клавіш органу - і величезний храм заповнюється потужними і урочистими звуками. Після попереднього прослуховування органного концерту, кожен учасник прогулянки вийде з костелу оновленим. А піднесений настрій збережеться ще на багато днів, спонукаючи до нових звершень.

Захоплюючий маршрут в околицях Миколаївського костелу

Під час екскурсії учасники відвідають відомі київські пам'ятки. Але крім цього вони відкриють для себе дивовижні місця столиці, історія яких не менше вражає. Спершу належить екскурсія до НСК «Олімпійський» та Троїцькому дому, потім - до Миколаївського собору та Поліцейському садку. Маршрут продовжиться біля стін 4-й чоловічій гімназії, а завершиться на вул. Лабораторної.

приємний бонус

Екскурсія буде не тільки цікавою, але й дуже пізнавальної, адже проведе її справжній знавець київської старовини. Він розповість чимало дивовижних фактів і легенд про всі спорудах, біля яких передбачені зупинки - історія улюбленого міста оживе і заграє новими фарбами.

Отзывы


2000

Оставить отзыв


Как это работает

Выберите до 5 впечатлений, чтобы получатель мог выбрать наиболее понравившееся.
Шаг 1
Оплатите в заказе только самое дорогое впечатление из всего набора.
Шаг 2
Подарите впечатление в красивой подарочной упаковке или на E-mail.
Шаг 3
Счастливчик сам выберет понравившееся впечатление и дату посещения у нас на сайте.
Шаг 4

Доставляем подарки 7 дней в неделю

Доставка в будние
Доставим с 10:00 до 14:00 или с 14:00 до 18:00. При заказе до 12:00 доставим в тот же день.
50 грн.
Доставка в выходные
Доставим с 10:00 до 14:00 или с 14:00 до 18:00. При заказе до 12:00 доставим в тот же день.
75 грн.
Электронный сертификат
Оправляем электронный сертификат на почту в течении 15 минут, после проверки оплаты.
Бесплатно
Самовывоз из офиса
Подарочный сертификат Вы можете забрать у нас в офисе в течении рабочего дня.
Бесплатно

Получить подарок можно у нас в офисе:

м. Выдубичи, ул. Железнодорожное шосе 57, График работы: ПН-ПТ 09:00 до 19:00, СБ-ВС 09:00 до 18:00