alt

Екскурсія в костел для компанії

00
alt

Екскурсія в костел для компанії у Києві ➤ замовити Екскурсія в костел для компанії в подарунок ➤ Фото і відгуки клієнтів

Екскурсія в костел – що це?


Захоплююча прогулянка для компанії з 4-х людей найцікавішими куточками столиці. Досвідчений гід проведе мальовничим і незвичайним маршрутом: можна буде дізнатися про таємниці Київської оперети, заглянути в Поліцейський садок, почути інтригуючі історії про події, що колись відбувалися в чоловічій гімназії. І, звичайно, послухати хвилюючу органну музику в одному з найкрасивіших будівель міста — Миколаївському костелі.


Як усе відбувається?


Щасливчик зможе запросити із собою ще 3-х людей і в приємній компанії вирушити на захоплюючу прогулянку. Екскурсія проходить у групі: досвідчений гід відкриє ореол таємниць, що огортає будівлю київської Оперети, розповість історію НСК «Олімпійський» та покаже інші значущі місця старовинного району столиці. Потім настане час відвідати римсько-католицький костел Святого Миколая — готичну будову, яка прикрашає київський ландшафт своїми гостроверхими вежами та високими шпилями. У костелі Щасливчики зможуть насолодитися величним звучанням органу: інструмент розташований не на хорах, а в вівтарній частині собору, що надає музиці, що ллється, особливу красу. Прослухавши фрагмент органної композиції, екскурсія рушить далі, адже на околицях костелу знайдеться ще чимало цікавих пам'яток історії, наприклад, затишний Поліцейський садок чи будівля благодійної лікарні дружини генерала Трепова.


Фрагмент органного концерту у справжньому костелі


Київський орган було створено спеціально для музичного супроводу релігійних служінь. Саме тому він так чудово звучить у стінах Миколаївського костелу. Зараз тут знаходиться Будинок органної та камерної музики. Туристи з усього світу з'їжджаються, щоб послухати мелодії, що хвилюють, які ллються з 3846 труб цього старовинного інструменту і відбиваються від високих склепінь готичного костелу.


Насичена програма екскурсії


Костел - центральна точка захоплюючої прогулянки. Крім відвідування цієї монументальної будівлі, екскурсія пройде менш відомими, але не менш цікавими місцями. Наприклад, можна буде дізнатись, які таємниці зберігає корпус благодійної лікарні ім. Єлизавети Трепової, або звідки в поліцейському садку взявся величезний фонтан.


Супровід досвідченого екскурсовода


Учасників екскурсії супроводжуватиме гід, який знає історію столиці у найдрібніших деталях. Він відкриє найнеймовірніші історії та таємниці, пов'язані з кожним пунктом зупинки, та проведе мальовничим та незвичайним маршрутом.

Отзывы


2000

Оставить отзыв


Как это работает

Выберите до 5 впечатлений, чтобы получатель мог выбрать наиболее понравившееся.
Шаг 1
Оплатите в заказе только самое дорогое впечатление из всего набора.
Шаг 2
Подарите впечатление в красивой подарочной упаковке или на E-mail.
Шаг 3
Счастливчик сам выберет понравившееся впечатление и дату посещения у нас на сайте.
Шаг 4

Доставляем подарки 7 дней в неделю

Доставка в будние
Доставим с 10:00 до 14:00 или с 14:00 до 18:00. При заказе до 12:00 доставим в тот же день.
50 грн.
Доставка в выходные
Доставим с 10:00 до 14:00 или с 14:00 до 18:00. При заказе до 12:00 доставим в тот же день.
75 грн.
Электронный сертификат
Оправляем электронный сертификат на почту в течении 15 минут, после проверки оплаты.
Бесплатно
Самовывоз из офиса
Подарочный сертификат Вы можете забрать у нас в офисе в течении рабочего дня.
Бесплатно

Получить подарок можно у нас в офисе:

м. Выдубичи, ул. Железнодорожное шосе 57, График работы: ПН-ПТ 09:00 до 19:00, СБ-ВС 09:00 до 18:00