Правила користування loop.com.ua


Термін дії

Подарунковий сертифікат слід використовувати до дати, вказаної на упаковці.


Опис Вражень

Вся інформація про Враження, представлена ​​на веб-сайті та інших матеріалах, є актуальною на момент свого оголошення і з часом може бути змінена без додаткового попередження. Фото та відеоматеріали, представлені на сайті та в інформаційних матеріалах, є ілюстраціями та можуть відрізнятися від реальних умов та місць отримання Вражень.

Подарунковий сертифікат та умови його використання

Подарунковий сертифікат з унікальним кодом підтверджує право використання Враження в рамках цінової категорії сертифіката. Отримання Враження здійснюється лише при наданні подарункового сертифіката відповідальній особі партнера. У разі втрати подарункового сертифіката, можливість отримання Враження не гарантується.

Бронювання Вражень

Отримати враження можна не раніше ніж через п'ять днів після активації. Змінити або перенести дату та Час Враження може бути не пізніше, ніж за три дні до зарезервованої дати, і не більше двох разів.

Отримання Враження

Усі враження можуть бути надані за дотримання об'єктивних умов: відповідність необхідним параметрам (зростання, вага, вік тощо), графік роботи, сезонність, погодні умови, форс-мажор. У разі неможливості надання вибраного Враження, воно замінюється іншим, аналогічним за вартістю. Для отримання деяких вражень необхідно мати при собі паспорт або інші документи, а також додаткове екіпірування. Ми не несемо відповідальності за відмову партнера надати Враження або скорочення тривалості Враження у разі запізнення Одержувача Враження. Одержувач враження та запрошені ним особи несуть відповідальність за втрату та псування наданого їм на час проведення враження спорядження та інших засобів.

Непередбачені ситуації

У разі виникнення проблем при отриманні Враження необхідно проінформувати про це оператора call-центру. Буде зроблено все можливе, щоб вирішити проблему. Якщо проблему неможливо вирішити на місці, слід викласти суть претензії письмово та зареєструвати її у партнера. А також проінформувати оператора call-центру в усній чи письмовій формі про претензію. Рішення щодо суті питання буде прийнято протягом трьох днів з моменту звернення.

Повернення подарункового сертифікату

Відповідно до законодавства Ви можете повернути подарунковий сертифікат протягом 14 днів з дня покупки. При цьому необхідно надати товарний чек на покупку та звернутися із заявою до компанії Loop. Подарунковий сертифікат, який Ви хочете повернути, не повинен бути активований та анулюється з моменту повернення.

Втрата або пошкодження подарункового сертифікату

Якщо подарунковий сертифікат, термін дії якого не минув, втратився або пошкоджений, Ви можете відновити право на отримання Пригод та Вражень, звернувшись до компанії Loop, пред'явивши чек на покупку. У такому разі видається дублікат, і Ви оплачуєте вартість заміни сертифікату.