Що подарувати синові на Новий Рік


Подарунок синові

Здається, єдине, що не дається цим хлопчакам — це всидіти на місці. Вони в безкінечному русі, найчастіше хаотичному. Батьки здивовано запитують: Ти коли-небудь втомлюєшся?. А бабусі та дідусі навперебій зітхають: «Їх би енергію, та у правильне русло!». А чому б і ні? Давайте спробуємо разом відшукати для ваших синів те саме «правильне русло»!

Напевно, кожна дитина надзвичайно зрадіє, виявивши під ялинкою можливість проявити весь свій запал в активній розвазі! Наприклад, це можливо урок з катання на роликах. Ваш син не тільки виплесне запас енергії, що давно просяться назовні, але і зможе навчитися кільком фінтам під керівництвом справжнього аса! Цей подарунок також можна припасти на Новий рік молодшій сестричці чи коханій донечці.

Хоча з нагоди Нового року можна подарувати хлопчику і щось тематичніше. Адже злочин не використовувати білі завали снігу! Презентуйте синові майстер-клас з лиж або сноуборду — навіть якщо він не знайомий із зимовими видами спорту, досвідчений інструктор подбає про нові навички. Ви точно зрозумієте, що не помилилися з вибором, коли побачите його «іскристі» очі після підкорення драйвового спуску і те, з яким захопленням він розповість вам про досконалий подвиг! Спортивний сюрприз припаде до душі не лише дітям, а й дорослим. Наприклад, співробітникам на Новий рік можна презентувати урок на гірськолижному тренажері, і не помилитися. Адже вони повністю планують провести зимові свята там, де багато снігу. Ну, а якщо у вас в компанії більшість колег жіночої статі, подаруйте співробітницям на новорічні свята захоплюючий майстер-клас рукоділля.

А який же хлопчик не мріє сісти за кермо та відчути себе справжнім гонщиком? Але ви йому, зрозуміло, відмовляєте у проханні «порулити» татовою машиною, бо ще малий. Спеціально для таких активних непосид і були створені карти. Це унікальні у своєму роді гоночні міні-боліди, які не більш складні в управлінні, ніж електричні машинки, якими бавляться в парках атракціонів! Вважайте, що подарунок синові вже у вас у руках! Таким презентом можна здивувати і великих хлопчаків, наприклад – привітати на Новий рік свекра.


Подарунки для сина на Новий рік

А, можливо, ви виховуєте юного Менделєєва, Пікассо, Бехтховена, Коперфільда? Завдання батьків якраз і полягає в тому, щоб своєчасно виявити сильні сторони свого маленького унікуму та не дати їм загубитися у «шаблонному» навчанні. Коли ще, як не Новий рік, здивувати свого сина можливістю спробувати щось нове чи яскравіше розвинути свій талант? Відвідування музею «Експерементаніум» - це найкращий варіант для юних геніїв та просто допитливих особистостей. Такий оригінальні подарунки на 23 лютого будуть крутішими за золотий квиток від Віллі Вонка! Адже тут можна не просто на власні очі побачити найнезвичайніші винаходи людства, а й особисто перевірити їх у дії. Власноруч створити блискавку або змусити магніт літати — інтерактивний формат музею дозволяє все і навіть більше! Крім того, це презент на Новий рік для всієї родини, він розрахований одразу на 3 особи. Ви зможете вирушити разом зі своїм сином і ще більше скріпити сімейні узи!


що подарувати дорослому синові на новий рік

Діти такі мінливі у своїх бажаннях: сьогодні вони мріють освоїти гру на гітарі, а завтра для них немає нічого цікавішого, ніж навчитися відтворювати на піаніно «собачий вальс». Батьківські можливості просто не встигають за енергійними змінами настрою їхніх малюків. То, може, вбити одразу 5 зайців одним ударом — подарувати синові урок гри одразу на кількох музичних інструментах? Це будуть: ударна установка, етнічні барабани, акустична гітара, електрогітара та синтезатор. Хлопчик спробує "всього потроху" і швидше визначиться у своїх уподобаннях. Ну а, можливо, ви придбаєте в його обличчі справжню людину-оркестру! Відмінна ідея для майбутніх покупок — згадайте її, коли роздумуватимете, що подарувати синові на День народження.


Що подарувати синові на день народження

Складно відшукати дитину, яка б не вірила у дива. Ну а коли, як не в дитинстві, вірити в магію? Так, і який сучасний малюк, начитавшись книг про Гаррі Поттера, не виглядає у вікно в пошуках сови з довгоочікуваним листом з Гоґвортсу? Чому б вам не подарувати йому цей щасливий квиток до школи чаклунства? Тільки уявіть: ваш син заглядає під ялинку, а там на нього чекає майстер-клас фокусів! Один із найвідоміших «чарівників» України навчить хлопчика видовищним трюкам, які він потім гордо демонструватиме у колі близьких, хитро примружуючи очі та плекаючи одному йому відомий секрет.

Однак, як не крути, найкращий подарунок на Новий рік для дитини – це батьки, що люблять. Якщо ви з увагою поставитеся до його інтересів і кинутих ненароком фраз, ви напевно вгадаєте, про що він мріє напередодні цього чарівного свята. У нас ви також зможете відшукати презенти і для інших родичів, наприклад, на Новий рік для тещі, зятя, чоловіка чи дружини, у новорічні свята свекрухи або кумів - словом, сюрпризи на будь-який смак!