alt

Аквапарк для компанії

51
alt

Похід в аквапарк для компанії у подарунок - Київ, подарунковий сертифікат на відвідування аквапарку для компанії у Києві

Аквапарк для компанії - це:

Абонемент на цілий день в один з найбільших аквапарків України. Його площа - 20,5 тисяч кв.м.. метрів, а всередині є 11 екстремальних гірок і 5 басейнів, в тому числі, і унікальний хвилевий. Пригода розраховане на компанію - разом можна буде провести день в аквапарку, не обмежуючи себе ні в чому. Враження розраховане на стандартний пакет послуг, в який входить відвідування лазень на першому поверсі. За додаткову плату можна відпочити в СПА-центрі, замовити їжу і напої в барах.

Як все станеться:

Єдине, про що потрібно подбати Щасливчикові, - це взяти собою ще 3 осіб і вибрати день для відвідування аквапарку. Він, до речі, знаходиться в Броварах, всього в 15 хвилинах їзди від столиці, і працює без вихідних. Визначившись з датою, можна буде приїхати в парк розваг до відкриття (на 10:00) і залишатися на території до 22:00 або 23:00, залежно від дня тижня. Величезна порція емоцій та адреналіну буде чекати гостей в аквазоні.

Поринути у світ водних розваг можна з головою - і це без перебільшень! Вся територія комплексу, а разом з нею гірки, басейни, лазні на першому поверсі, - в повному доступі гостей. Відведений для розваг час можна провести як завгодно: плавати, пірнати, підкорювати витіюваті спуски.

Приємний бонус:

Цілих 5 басейнів розташовані на території комплексу, і один з них особливий - хвильової. Вода тут «бушує» через кожні півгодини, а хвилі можуть досягати 1,5 метрів. Що ж стосується гірок, то їх 11. Найбільш драйвові - «Подвійний екстрим», де спуск практично вертикальний, і «Мульти Слайд», на якому покататися зможуть одночасно 4 людини.

Не тільки величезна територія стала гордістю аквапарку, але і унікальна розсувний дах, яку відкривають влітку. Завдяки їй в жаркий сезон з'являється можливість позасмагати на сонці. Взимку ж купол навпаки щільно закритий - всередині підтримується температура повітря і води близько + 30С

Отзывы


2000

Оставить отзыв


Рекомендовані враження

Как это работает

Выберите до 5 впечатлений, чтобы получатель мог выбрать наиболее понравившееся.
Шаг 1
Оплатите в заказе только самое дорогое впечатление из всего набора.
Шаг 2
Подарите впечатление в красивой подарочной упаковке или на E-mail.
Шаг 3
Счастливчик сам выберет понравившееся впечатление и дату посещения у нас на сайте.
Шаг 4

Доставляем подарки 7 дней в неделю

Доставка в будние
Доставим с 10:00 до 14:00 или с 14:00 до 18:00. При заказе до 12:00 доставим в тот же день.
50 грн.
Доставка в выходные
Доставим с 10:00 до 14:00 или с 14:00 до 18:00. При заказе до 12:00 доставим в тот же день.
75 грн.
Электронный сертификат
Оправляем электронный сертификат на почту в течении 15 минут, после проверки оплаты.
Бесплатно
Самовывоз из офиса
Подарочный сертификат Вы можете забрать у нас в офисе в течении рабочего дня.
Бесплатно

Получить подарок можно у нас в офисе:

м. Выдубичи, ул. Железнодорожное шосе 57, График работы: ПН-ПТ 09:00 до 19:00, СБ-ВС 09:00 до 18:00